Про бутік

Білий Ангел Бутік весільних та вечірніх суконь «Білий Ангел» був створений для втілення мрій найвибагливіших наречених, дружок та випускниць.

«Білий Ангел» є офіційним представником світових торгових марок:

Maggie Sottero (США)
Sottero & Midgley (США)
Mary’s (США)
Herm’s (Франція)
Novia d’Art (Іспанія)
Ronald Joyce (Великобританія)
Terani Couture (США)
Jovani (США)

За довгі роки своєї діяльності у весільній індустрії ці компанії заслужили світове визнання та вважаються лідерами. Весільні сукні цих брендів вишукані та ексклюзивні перш за все завдяки кропіткій роботі дизайнерів-модельєрів. При виробництві цих суконь використовуються якісні та дорогі тканини, неповторні мережива, ручна вишивка бісером та справжні кристали Swarovski.

 

Колекції, представлені в «Білому Ангелі» зачаровують погляд, а наші двері завжди відчинені для Вас! Тож найвимогливіші, найоригінальніші, найкапризніші наречені, прихильниці ексклюзивності – ласкаво просимо!

Для втілення дівочих мрій у нас є все: професіонали, захоплені своєю справою, здатні пропонувати яскраві ідеї та вміло втілювати їх у життя, високий рівень обслуговування клієнтів, розкішні вбрання та аксесуари і найголовніше – нестримне бажання створювати прекрасні образи та радувати цим оточуючих.

З нами створення образу нареченої стане легким і приємним: підбір весільної сукні та всіх необхідних аксесуарів, професійна посадка сукні по фігурі, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Уважні та привітні працівники «Білого Ангела» з радістю дадуть відповіді
на всі Ваші запитання за телефонами:

Тел..: 032 261–08–76
Моб.: 098 707–77–06

Чекаємо на Вас:
Понеділок – П’ятниця: 10:00 – 19:00
Субота: 10:00–18:00

Неділя: 12:00–17:00

Запрошуємо відвідати наш бутік та приміряти наші розкішні сукні та аксесуари!

My favorites